Uitwisselingen klas IV

Van vrijdag 17 t/m 24 februari ontvangt het Haganum 5 partnerscholen uit verschillende landen in Europa. Deze leerlingen uit Alicante, Berlijn, Milaan en Sicilië logeren bij onze leerlingen uit klas IV. Gedurende de uitwisselingsweek volgen de buitenlandse leerlingen een aantal lessen op school. Daarnaast wordt er gewerkt aan een onderwijskundig project en uiteraard laten we onze gasten al het moois zien wat Nederland heeft te bieden. In de eerste week van april brengen onze leerlingen van klas IV een bezoek aan de partnerscholen: dan verblijven zij bij diegene die zij in Nederland te logeren hebben gehad. Een mooie ervaring voor je persoonlijke ontwikkeling en voor het creeëren van nieuwe vriendschappen binnen het Haganum en over de grenzen van Nederland heen.

De programma’s van de uitwisselingsweken staan vanaf dinsdag 14 februari achter de login op de site van Haganum.

170210-foto-syracuse-4a