Cast

De cast van de musicals van het Haganum bestaat geheel uit leerlingen van de school zelf! Onder leiding van Piet Raphael en vele anderen zetten zij op 19 en 20 februari een spetterende show neer.

Band:

Noud van Ruremonde percussie, vibrafoon  – Tuhin Das keys – Jonah Meijer drums – Otto Kaaij dirigent Piet Raphael – Nicola Braam keys – Simon Kalker bas – Kai Geheniau gitaar – Jens Peek drum – Guus van Diemen trombone – Hugo Loopik sax – Matthijs Weskin trompet – Bram van Diemen trompet – David Uijterlinde gitaar – Niels ‘t Hart percussie

Acteurs:

Klas 1: Leyre Balanya van den Hoek – Asher Baruch – Imme Berghuis – Sheetal Bhagola – Silke Boerlage – Caroline Boersma – Émilie Boudreault – Rosa Cahyono – Timme Caljouw – Julian Claeijs – Floris van Dam Salomë Dezaire – Julia Dillerop – Douwe Eisses – Adhemar Emmink – Sabine Furnee – Taeke Geenen – Gabrielle Groeneveld – Fatima El Hadje – Louise van Haersolte – Emre Hageman – Jasper van den Heuvel Tom den Hollander – Naut van Hoogstraten – Tum Ibarra Sandoval – Mina Idrissi – Sara Jansen – Milou de Jong – Lotte Jongma – Daksh Khanna – Lucas Koopmans – Nathalie Kuiper – Eileen Liemburg – Alex Meershoek – Sabrine Mehdaoui – Rani Moennasing – Arpi Nazari – Robin Noordhoek – Chloé Okhuijsen – Izabella Poka – Yash Ramjankhan – Giulia Sanders – Noa Shiboleth – Leeye Stil – Andja Subadi – Boukje Taekema – Lauren Timsi – Myrthe Uitdenbogaard – Senna in ‘t Veld – Margot Verhoeff – Floris van Vliet Rebecca van der Vos – Eva van der Vos – Nina Wentges – Fiep Wesseling – Meike Ybema – Joep de Zwart

Klas 2: Katja Avci – Frederique Baggerman – Jilles Beckers – Fieke Begthel – Charlotte Cerutti – Danja Cohen Jehoram – Blanche van Doorn – Nina van Duijne – Lieuwe Esser – Eleonora Franssen – Ana van Geloven Coello – Michelle Gerz – Anna Goedhart – Fee de Groot – Nikita Handana – Joost van der Harst Neline van den Hoff – Bas de Jong – Ruben Kerkhoven – Eva Ketting – Yuvraj Klaassens – Lars Koolen – Iannis van Kreij – Linde van Lent – Leda Lieuw-A-Fa – Mijntje Ligtenberg – Linde Lochtenberg – Justice Lopez Jorge – Chelsea Luo – Elin Luteijn – Berkay Orhan – Doris Ornstein – Lucy Overeem – Katrien Sackman – Sarah Sapry – Laura Scholten – Jorn Simon – Raquel Sousa da Costa – Oscar Stapel Caraballo – Flemming van der Steen – Fikri Topuz – Ignat Tschernizki – Lilia Uletskaya – Elly Verkerk – Jet Verkoren – Konstantijn Voûte – Merlijn de Vries – Mees Waarsenburg – Arlette van Wessel – Ezra Wolfsen – Caatje Wolterbeek – Floor Zuidgeest

Klas 3: Jilani Aliradja – Simrit Bachna – Lola Balanya van den Hoek – Furkan Basak – Mees Berghuis – Jolie van Beusekom – Kastor van Blankenstein – Büsra Celik – Else Dekker – Julius van Doorn – Anastasia Dragoner – Chloé van Gelder – Lila Geurts – Amélie Graffin – Maude Guinée – Jules Kalden – Emma van Keulen – Hajo Kiesling – Michiel Korte – Adhem Kouta – Rafael Kruiniger – Claire Meurisse Madu Nie – Louke Nieman – Redouan Ouarouss – Emma Paardekooper – Rosalie Prins – Janneke van Putten – Mus Robert – Lotus van Rossum – Sterre Schimmel – Castor Smiet – Ula Smiet – Janneke van Tilburg – Alexandru Trambitas – Kelly Tsang – Keimpe Veeman – Anna van Veen – Jules Webbink – Lionel Yerbanga Berke Yigittürk – Jaimy de Zwart

Klas 4: Julia Baas – Anne-Sophie Berting – Marijn Beugelsdijk – Meryem Çelik – Sjoerd Dommisse – Josefien Fetter – Joost Flipse – Tessel van Gameren – Kira Geheniau – Julius Heering – Sanne Holleman – Hugo Kanters – Viktor Klerkx – Janne Koekkoek – Bram Koolen – Sophie Langeveld – Dieuwke Ledeboer – Ruben Marchau – Ruben van der Marel – Martijn Meijer – Ani Nazari – Caspar van Oosten – Jacob Ornstein – Shahad Al Samawi – Evander Schimmel – Quinten Schimmel – Marijn Simon – Cathal Stockmann – Sofia Vespa – Maxime van Waasdijk – Sonia Wardeh – Roel Wielemaker – Milou de Wit – Esther Wit – Yoshua Wolfsen – Cressyda Yang – Emma van der Zwan – Eva Zwaveling

Klas 5: Tessa ter Avest – Ritsaart van Blankenstein – Paul van Blokland – Dirk Boellaard – Joris Boswinkel – Yanou Buijs – Ruben Buijs – Freek Burgersdijk – Ydo Dik – Emma Dotinga – Heleen Eisma – Eva Engelbrecht – Caspar Gerbrandij – Kjartan Gudmundsson – Joost den Hoed – Sil de Jong – Justus van Klaveren – Wessel de Kok – Stijn Koster – Tyrisha Leutscher – Roel van der Loo – Niels Marée – Coen Mingelen – Jip Nahon – Luka Nie – Sora Park Niek Pennings – Darcy Reynolds – Fil van der Riet – Noud van Ruremonde Hubert Schoen – Tiago Scholten – Anne van der Ven – Joep Vogt – Philip Vos – Emma de Vries – Eva Wentges – Julia Wesseling

Klas 6: Amber Agyemang – Willem Appel – Margareth Baidun – Sophie Beck – Yasmin Bijvank – Judith Bloema – Sander Bol – Miguel Borst – Iris Brafine – Hayo ter Burg – Hanna Cohen Jehoram – Elsa van Dam – Frances Delhanty – Lizelotte d’ Engelbronner – Nathan van Es – Mees Feenstra – Livia Franssen – Kaj Geheniau – Frank van Holst – Abdelkader Karbache – Glenn Kunst – Tessa Kuypers – Valentijn van der Land – Niels Levelt – Jurre Maaskant – Isabella Mahieu – Tol Marsman – Astor Meens – Sullivan Najm – Kyra Nijman – Winter Oostwoud – Marijn de Rijk – Mitchell van Rijswijk – Inez Sapry – Otto Schimmel – Sacha Sibeijn – Miguel Soesman – Reyer Steensma – Alanit Stunt – Maartje van Tilburg – Fenna Timsi Arthur Trützschler von Falkenstein – Rozemarijn Tuinhout – David van Velden – Simon Verbandt – Pien Vermeulen – Eva Versteeg – Roos Wentges – Jochen van Wessel – Cas Wever – Thomas van der Woning – Coen van Zuylen

 

Dansers:

Klas 1: Sophie Corciova – Nitya Tjandra

Klas 2: Ashika Jaggi – Julia Jedrzejowska – Amir Melfor – Matthew Noteboom – Steven Voerknecht – Jolijn van Vugt

Klas 3: Puck Beljaars – Tessa Brafine – Berber de Lange – Pip Oostwoud – Luisa Postma – Cassandra van der Stelt – Matthijs Teszelszky – Alisiya Uletskaya – Sterre Wernars

Klas 4: Izar Begic – Lotte van den Berg – May Ibarra Sandoval – Lidewij Tuinhout

Klas 5: Milan Hendriksz – Mae Plas

Klas 6: IJsbrand Eggen

 

Kernkoor:

Klas 1: Frederica Crawford – Eva Sas

Klas 2: Morjemke Barkaszi – Blanche van Doorn – Sarah Nijman

Klas 3: Annabel Beckers – Emma Csana’dy – Floor van Dijk – Castor Smiet

Klas 4: Lokke Beaufort – Veerle Kant – Cas van der Pol – Daan Shasha – Iulia ter Veer – Christiane Walta – Jolijn Wever

Klas 5: Francesco Gioia – Felix Kalker – Nico Stapel Caraballo – Emmie Stutterheim

Klas 6: Noa ter Avest – Ivana Bakker Schut – Marthe Beusker – Jesse van der Bruggen – Tuhin Das – Guus Hulshof – Philippe Kuiper – Eva Spek – Laura ter Veer – Sebastiaan Vos